Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Adaptorul permite redarea wireless a sunetului pe dispozitive audio mai vechi, cu intrare AUX. Bluetooth 5.4 asigură o conexiune stabilă și o calitate ridicată a sunetului.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
74 puncte în Clubul de Loialitate
Libertate wireless pentru sunet
cea mai nouă versiune Bluetooth 5.4
funcție hands-free
conector Jack 3,5 mm placat cu aur
conectezi și folosești datorită Plug & Play
Redescoperă-ți echipamentele emblematice! 3mk Audio Bluetooth Adapter™ conectează smartphone-ul sau alt dispozitiv cu funcție Bluetooth la echipamente mai vechi, care nu sunt dotate cu tehnologie Bluetooth, de exemplu la radioul auto, combina stereo sau setul de boxe. Permite redarea wireless a sunetului de pe dispozitive fabricate cu decenii în urmă. Adaptorul se conectează la mufa AUX cu ajutorul cablului Jack 3,5 mm inclus, iar apoi îl împerechezi cu telefonul prin Bluetooth.
3mk Audio Bluetooth Adapter™ utilizează tehnologia Bluetooth în cea mai nouă versiune 5.4, ceea ce se traduce printr-o calitate mult mai bună a sunetului, o conexiune wireless stabilă și o transmisie fluentă a datelor (de până la 3 Mb/s) – chiar și atunci când smartphone-ul tău se află la o distanță considerabilă. Raza de acțiune a adaptorului este de 30 de metri, fără precedent, așa că te poți ocupa liniștit de activitățile zilnice, având telefonul la tine. Reducerea interferențelor este susținută de capetele aurite ale cablului.
3mk Audio Bluetooth Adapter™ surprinde prin versatilitate! Microfonul încorporat de înaltă clasă extinde funcționalitatea adaptorului cu un kit hands-free modern, compatibil cu majoritatea sistemelor audio auto cu intrare AUX. Te bucuri de o calitate excelentă a sunetului, de comunicare fluentă și de siguranță în timpul convorbirilor telefonice în timp ce conduci. Dacă ai o mașină mai veche (fără Bluetooth), este gadgetul ideal pentru tine.
Mufa Plug & Play a adaptorului asigură o instalare ușoară și o utilizare intuitivă. După o împerechere unică, rapidă și simplă, 3mk Audio Bluetooth Adapter™ se va conecta automat la smartphone-ul tău sau la alt dispozitiv. Este suficient să activezi funcția Bluetooth și poți asculta imediat muzica preferată, să suni și să vorbești. Cablul rezistent și superflexibil permite utilizarea comodă și sigură a adaptorului în diferite locuri.
| EAN | 5903108605434 |
|---|---|
| Tip produs | Cablu AUX |
| Dane radiowe | 20HZ-20KHZ |
| Lungimea cablului | 1m |
| Material | Aluminium + TPU |
| Tensiune de ieșire | 5V |
| Gama semnalului Bluetooth | Do 30 m |
| Versiune Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Garanție | 24 de luni |
| Manual de utilizare | Descarcă PDF |
Be the first to review this product
Login and Registration Form