Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Suport individual pentru tetieră, cu reglare a unghiului. Fixare stabilă pentru tabletă sau telefon în mașină. Confort pentru pasagerii de pe bancheta din spate. Divertisment comod în timpul călătoriilor cu mașina, pentru copii și adulți.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
69 puncte în Clubul de Loialitate
Pentru dispozitive de 4,7-12,9”, acest suport universal se potrivește multor modele de telefoane și tablete. Reglarea distanței până la 170 mm și brațul mobil permit ajustarea poziției dispozitivului. Reglarea lățimii între 118-250 mm face posibilă fixarea în suport chiar și a unui iPad Pro. Suporturile sunt compatibile cu tetierele de 105-150 mm, iar montajul este foarte ușor și nu necesită demontarea tetierei.
3mk Single Headrest Holder™ de la 3mk Protection este un suport universal pentru tetieră. Poți fixa în el practic orice model de telefon sau tabletă. Este suficient ca dispozitivul să aibă între 4,7 și 12,9 inch, iar suportul se va potrivi cu siguranță. Folosești un iPad Pro? 3mk Single Headrest Holder™ este compatibil cu acesta. Așază-te pe bancheta din spate, pornește un film nou sau un joc și călătorește confortabil.
Lățimea suportului este reglabilă între 118 și 250 mm. Datorită acestui lucru, 3mk Single Headrest Holder™ se adaptează flexibil la dimensiunile smartphone-ului sau tabletei montate. Poziționarea precisă a dispozitivului este facilitată de brațul mobil, reglabil între 0 și 170 mm. Poți modifica liber distanța suportului față de tetieră, pentru a-ți folosi echipamentul în mod confortabil. Nu contează dacă vrei să urmărești un serial, să îți perfecționezi prezentarea sau să te joci jocul preferat.
3mk Single Headrest Holder™ pare creat special pentru mașina ta. Suportul este compatibil cu tetiere cu lățimea între 105 și chiar 150 mm. Îl vei monta fără probleme pe tetiera ta. Marca, modelul și versiunea vehiculului nu au importanță. Sunt suficiente câteva mișcări rapide pentru a te bucura de funcționalitatea completă a suportului. Important este că instalarea nu necesită demontarea tetierei.
3mk Single Headrest Holder™ oferă siguranță maximă pentru dispozitivele fixate. Ai certitudinea că suportul nu se va desprinde de tetieră pe un drum denivelat sau într-un viraj strâns și că îți va susține stabil echipamentul valoros. Suportul garantează o prindere fiabilă atât pentru un smartphone ușor, cât și pentru o tabletă mare.
Experiențele tale ca pasager se vor schimba complet.
| EAN | 5903108543194 |
|---|---|
| Tip produs | Suport pentru telefon / tabletă |
| Manual de utilizare | Descarcă PDF |
| Reglare braț | 0-170 mm |
| Compatibilitate cu suporturi de cap | 105-150 mm |
| Tip montaj | Pentru suporturile tetierelor |
| Compatibilitate cu dispozitivele | 4,7-12,9" |
| Dimensiuni | 180x70x110 mm |
| Garanție | 24 de luni |
| Material | Aluminiu / ABS / PC / silicon |
| Culoare | negru |
Be the first to review this product
Login and Registration Form