Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Încărcător 33W PD 2 în 1 dedicat dispozitivelor Apple. Încărcare simultană a două dispozitive la putere maximă. Compact, cu protecții integrate. Încărcare optimă pentru iPhone și iPad în același timp, cu eficiență maximă.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
109 puncte în Clubul de Loialitate
| EAN | 5903108561938 |
|---|---|
| Tip produs | Încărcător |
| Manual de utilizare | Descarcă PDF |
| Declarație CE | Descărcați PDF |
| Ieșire USB-C | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W) |
| Ieșire USB-A | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W) |
| Putere de ieșire pentru ceas | 3W max. |
| Putere de ieșire USB-C PD | 5-11V/3A, 5-16V/2A |
| Încărcare rapidă | Da |
| Informații suplimentare | USB-C+A: .
Protocoale acceptate:
|
| Tip de conector | USB Tip C - 1 buc. / USB tip A - 1 buc. |
| Putere maximă | 33W |
| Garanție | 24 de luni |
| Certificate | lvd, emc, red, ce, cb |
| Material | V0 - rezistent la foc |
| Culoare | alb |
Be the first to review this product
Login and Registration Form