Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Cablu universal 3 în 1 de 150 cm, cu trei conectori. USB-A/C la USB-C, Micro USB și Lightning. Încarcă toate dispozitivele cu un singur cablu. Soluție completă pentru încărcarea diferitelor dispozitive, în culoarea albă.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
24 puncte în Clubul de Loialitate
| EAN | 5903108541237 |
|---|---|
| Tip produs | Cablu USB |
| Manual de utilizare | Descarcă PDF |
| Greutate | 30 g |
| Tip | USB tip A/C la C/Micro/Lightning |
| Curent | 5V/3A |
| Funcție | Încărcare |
| Putere maximă | 12W |
| Lungimea cablului | 1.5m |
| Garanție | 24 de luni |
| Certificate | rohs, lvd, emc |
| Material | Aluminiu + TPE |
| Culoare | alb |
Be the first to review this product
Login and Registration Form