Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Cablu USB-A la Micro USB 1,2 m 2,4A alb. Încărcare stabilă 5V 2,4A și transfer rapid de date. Construcție rezistentă, compatibilitate universală. Cablu fiabil pentru dispozitive mai vechi cu Micro USB.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
12 puncte în Clubul de Loialitate
Garanția fiabilității
rezistent la răsucire și rupere
eficient și compatibil, suportă încărcare rapidă
suficient de lung (1,2 m), flexibil și nu se încurcă
Hyper Cable USB-A la Micro™ de la 3mk Protection oferă siguranța unei funcționări îndelungate, fără probleme, eficiente și sigure. A fost realizat din material TPE premium – solid, durabil și elastic. Datorită acestui fapt, este foarte flexibil și rezistent la crăpare. Poate fi îndoit intensiv, rulat și derulat fără grija deteriorării cablului și a pierderii mobilității.
Compatibil și eficient, Hyper Cable USB-A la Micro™ poate fi conectat la smartphone, tabletă sau notebook pentru a transfera fișiere sau a sincroniza date între dispozitive. Cablul servește și la încărcarea echipamentelor. Datorită suportului pentru cele mai noi tehnologii, timpul de transfer al datelor și de reîncărcare a energiei este redus la minimum. Hyper Cable USB-A la Micro™ este un accesoriu util pentru oricine folosește dispozitive echipate cu porturi micro USB. Asigură o compatibilitate largă. Standardul micro USB este în continuare foarte popular.
Cu ajutorul Hyper Cable USB-A la Micro™ vei transfera comod datele din telefon pe laptop și îți vei încărca rapid smartphone-ul. Cablul este flexibil și are lungimea optimă de 1,2 metri, astfel încât poate fi conectat, rulat, derulat, transportat și purtat cu ușurință. În plus, nu se încurcă. Folosirea lui este o adevărată plăcere. În orice condiții. Hyper Cable USB-A la Micro™ merită să fie mereu la îndemână – acasă, la birou, în deplasare și în vacanță.
| EAN | 5903108541176 |
|---|---|
| Tip produs | Cablu USB |
| Manual de utilizare | Descarcă PDF |
| Greutate | 30 g |
| Tip | USB tip A la Micro |
| Curent | 5V/2.4 |
| Transmisie de date | 480 Mbps |
| Funcție | Încărcare + transfer de date |
| Putere maximă | 12W |
| Lungimea cablului | 1.2m |
| Garanție | 24 de luni |
| Certificate | rohs, lvd, emc |
| Material | TPE |
| Culoare | alb |
Be the first to review this product
Login and Registration Form