Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Tip: căști cu fir
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
74 puncte în Clubul de Loialitate
Bucură-te de sunet
Pentru a asigura confort maxim utilizatorului, Wired Earphones sunt echipate cu un set hands-free format dintr-o telecomandă cu microfon. Acesta permite ascultarea muzicii și efectuarea apelurilor fără a scoate telefonul din buzunar, rucsac sau geantă. Telecomanda oferă și opțiuni de reglare a volumului și schimbare a pieselor. Sunt echipate cu un cablu de 1,2 m – lungimea optimă pentru conectarea căștilor la telefonul aflat în geantă sau buzunar.
Calitatea sunetului va mulțumi chiar și cei mai exigenți iubitori de muzică. 3mk Wired Earphones suportă un interval larg de frecvențe de la 20 Hz la 20 kHz. Sunetul este curat și neafectat de interferențe. Telecomanda permite reglarea volumului, schimbarea pieselor și preluarea/încheierea apelurilor, oferind o experiență de ascultare neîntreruptă.
Wired Earphones sunt foarte rezistente și au protecție optimă împotriva deteriorărilor externe. Astfel, îndeplinesc așteptările celor mai exigenți utilizatori. În plus, sunt rezistente la transpirație, ceea ce le face ideale pentru antrenamente și activități sportive.
Căștile au certificare CE care confirmă conformitatea cu cerințele UE privind sănătatea, siguranța și protecția mediului.
Wired Earphones pot fi conectate la orice telefon sau tabletă prin port USB-C pentru apeluri confortabile și ore întregi de ascultare a muzicii.
| EAN | 5903108518062 |
|---|---|
| Tip produs | Căști cu fir |
| Lungimea cablului | 1.2m |
| Impedanță | 16Ω |
| Dimensiune difuzor | 10 mm |
| Gama de frecvențe | 20-20,000Hz |
| Sensibilitate | 93dB ± 3dB |
| Sensibilitate microfon | 40dB ± 3dB |
| Ieșire | USB-C |
| Garanție | 24 de luni |
| Declarație CE | Descărcați PDF |
| Manual de utilizare | Descarcă PDF |
Be the first to review this product
Login and Registration Form