Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
MagRocket 3-in-1™ este un încărcător wireless inovator cu tehnologie Qi2, care permite încărcarea simultană a trei dispozitive. Datorită Qi2, un smartphone MagSafe se încarcă de 2 ori mai repede.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
339 puncte în Clubul de Loialitate
Încărcător wireless 3-în-1
MagRocket 3-in-1™ este un încărcător wireless modern care îți permite să alimentezi simultan până la trei dispozitive. Datorită tehnologiei Qi2, smartphone-ul cu MagSafe se poate încărca de până la două ori mai rapid*, menținând în același timp securitatea completă și, în același timp, poți alimenta Apple Watch-ul și căștile wireless.
MagRocket 3-in-1™ este o soluție senzațională pentru proprietarii de dispozitive MagSafe și accesorii compatibile. Veți deveni de nedespărțit.
MagRocket 3-în-1™, datorită magneților puternici și răcirii active, asigură o conexiune neîntreruptă și stabilă și o încărcare wireless eficientă a dispozitivelor tale portabile. Ai garanția că nici măcar un smartphone mare și spațios nu se va mișca cu un milimetru.
Câmpul de încărcare inductiv Qi2 este pe deplin compatibil cu cele mai recente modele iPhone și Samsung Galaxy. Temperatura de încărcare mai scăzută protejează bateriile împotriva pierderii duratei de viață.
Datorită construcției pliabile și formei compacte, MagRocket 3-in-1™ este excelent pentru călătorii. Încărcătorul acesta elegant și suplu 3 în 1 poți să-l iei în vacanță, la birou sau la o întâlnire cu prietenii. Oriunde te-ai afla, vei oferi echipamentului tău o putere mare și un confort de neegalat.
Când este pliat, MagRocket 3-in-1™ arată ca o cutie mică care poate fi depozitată cu ușurință într-un rucsac, geantă de mână sau buzunar. Cu siguranță nu te va împovăra în transport.
MagRocket 3-in-1™ va deschide pentru tine o nouă eră a confortului. Obții un set complet de alimentare – un încărcător inductiv pentru trei dispozitive, un alimentator compatibil și un cablu de înaltă calitate.
Asta e tot ce ai nevoie pentru a te bucura de o încărcare wireless de două ori mai rapidă și mai sigură. Dacă te-ai săturat de încurcătura de cabluri și de căutarea constantă a încărcătoarelor potrivite pentru smartphone, Apple Watch și căști, MagRocket 3-in-1™ este soluția perfectă pentru tine.
| EAN | 5903108643412 |
|---|---|
| Tip produs | Încărcător |
| Culoare | negru |
| Compatibilitate | Smartfony kompatybilne z MagSafe, słuchawki z funkcją ładowania bezprzewodowego, Apple Watch |
| Material | ABS + PC |
| Putere de intrare | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A |
| Putere de ieșire pentru telefon | 15W maks. |
| Putere de ieșire pentru căști | 5W |
| Putere de ieșire pentru ceas | 3W |
| Informații suplimentare | Certyfikat Qi: Pobierz PDF |
| Manual de utilizare | Pobierz PDF |
| Declarație CE | Pobierz PDF |
| Garanție | 24 de luni |
Be the first to review this product
Login and Registration Form