Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Tip: cablu USB
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
139 puncte în Clubul de Loialitate
Cablu de nouă generaţie.
Vă place să priviți și să ascultați la cea mai înaltă calitate? Alegeți cablul Hyper Thunderbolt USB4 dual-band de ultimă generație. O lățime de bandă de până la 40Gbps vă permite să transmiteți un semnal de înaltă rezoluție 8K la o rată de reîmprospătare a imaginii de 60Hz. Datorită acestui fapt, imaginea de pe ecran este extrem de clară și sunetul fără cea mai mică interferență. Cu Hyper Thunderbolt USB4 totul arată și sună mai bine.
Cablul Hyper Thunderbolt USB4 suportă cele mai recente tehnologii de încărcare - Power Delivery (PD) și Extended Power Range (EPR), alimentând dispozitive de până la 240W (48V/5A). Cu acest cablu puteți încărca instantaneu telefonul, laptopul și tableta. Conectați cablul nostru la încărcătorul dispozitivului cu ieșire USB-C și economisiți timp!
În acest cablu, am aplicat un nou standard de conectivitate – Thunderbolt 4. Datorită lățimii de bandă alocate dinamic de 40Gbps, cablul se încarcă și transmite simultan date și semnal video între mai multe dispozitive. Prin urmare, cu Hyper Thunderbolt USB4, puteți transfera imagini de pe laptop pe un monitor extern fără a întrerupe încărcarea dispozitivului. Cablul funcționează cu Windows, Apple OS X și Chrome OS. De asemenea, are compatibilitate retroactivă cu USB 3.2 și Thunderbolt 3. Prin alegerea Hyper Thunderbolt USB4, veți obține mai mult confort de a lucra pe mai multe dispozitive în același timp.
Am folosit materiale de înaltă calitate pentru cablul Hyper Thunderbolt USB4. Datorită acestui fapt, este foarte durabil și rezistent la factori externi. Cu o lungime de 1 metru, va funcționa bine oriunde utilizați o varietate de dispozitive mobile și staționare. Încarcă instantaneu telefoane, laptopuri și tablete, transferă rapid fișiere de mari dimensiuni, precum și semnale audio și video la cea mai înaltă calitate 8K/60Hz. Echipat cu un cip E-Marker. Convenabil, fiabil și practic – acesta este modernul Hyper Thunderbolt USB4.
| EAN | 5903108515139 |
|---|---|
| Tip produs | Cablu USB |
| Declarație CE | Descărcați PDF |
| Lățime de bandă | până la 40Gb/s |
| Greutate | 45 g |
| Tip | USB tip C la C |
| Curent | 5-48V/5A |
| Tehnologii | Power Delivery, gamă extinsă de putere |
| Funcție | încărcare + transfer de date + audio + video |
| Putere maximă | 240W |
| Lungimea cablului | 1m |
| Garanție | 24 de luni |
| Certificate | rohs |
| Material | aluminiu + TPV |
Be the first to review this product
Login and Registration Form