Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Tip: difuzor Bluetooth
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
350 puncte în Clubul de Loialitate
Experimentați puterea sunetului: Faceți cunoștință cu noua boxă wireless Fuego
Pregătiți-vă pentru o experiență sonoră de neuitat cu noua boxă wireless Fuego! Depășind limitele dispozitivelor audio convenționale, Fuego combină tehnologia de ultimă oră și confortul de utilizare pentru a crea un instrument unic pentru orice iubitor de sunete.
Basul pătrunzător, tonurile clare și o putere incredibilă de 30W (20W woofer și 10W tweeter), toate acestea fac parte din pictura sonoră care schimbă percepția asupra muzicii din jurul nostru. Fiecare notă, fiecare sunet ajunge în conștiința noastră cu o intensitate fără precedent.
Fuego utilizează cea mai recentă tehnologie Bluetooth 5.3, garantând o conexiune rapidă și stabilă cu dispozitivul dvs. În plus, powerbank-ul integrat oferă energie suplimentară pentru smartphone-ul sau tableta dvs., oricând aveți nevoie.
Nu vă faceți griji! Bucurați-vă de libertate și siguranță deplină folosind boxa Fuego în orice condiții. Cu certificare IPX7, boxa noastră este pregătită pentru orice aventură. Scufundare sigură în apă de până la un metru timp de 30 de minute? Nici o problemă. Fuego este tovarășul dvs. credincios, fie că vă aflați pe o plajă cu lumea dansând, într-un sat liniștit pe malul lacului sau vă relaxați în baia dvs. Fuego vă oferă libertatea de a alege - fără griji.
Bucurați-vă de lista de redare preferată pe tot parcursul zilei! Capacitatea excepțională a bateriei Fuego permite până la 12 ore de redare neîntreruptă. Asta înseamnă mai mult timp pentru a vă bucura de muzică și mai puțin timp pentru a vă îngrijora de baterie.
Simțiți cum spațiul din jurul dvs. se umple de sunet cu modul True Wireless Stereo (TWS). Asociați două difuzoare Fuego pentru a crea un câmp sonor stereo uimitor care vă permite să descoperiți noi dimensiuni ale muzicii preferate.
| EAN | 5903108528276 |
|---|---|
| Tip produs | Difuzor Bluetooth |
| Timp de așteptare | până la 300 de zile |
| Timp de încărcare | 3,5 ore |
| Timp de redare muzică | până la 12 ore |
| Frecvență | 70-20,000Hz |
| Lungimea cablului | 0.8m |
| Putere maximă | 30W |
| Tensiune de încărcare | DC 5V |
| Curent | 4Ω ± 15% |
| Rezistență la apă | IPX7 |
| Întârziere scăzută în modul BT | <180ms |
| Capacitate baterie | 5200 mAh |
| Port de încărcare | USB-C |
| Convertizoare | 45mm + 30mm |
| Gama semnalului Bluetooth | 10m |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Sensibilitate | 81dB ± 3dB |
| Garanție | 24 de luni |
| Declarație CE | Descărcați PDF |
| Manual de utilizare | Descărcați PDF |
Be the first to review this product
Login and Registration Form