Be the first to review this product
Selectați-vă locația
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Selectați limba și locația pentru a vedea costurile reale de transport și timpii de livrare.
Fabricat din materiale testate și rezistente, pentru a face față orelor de utilizare zilnică intensă și pentru a asigura stabilitatea și fiabilitatea conexiunilor pentru foarte mult timp.
Aveți nevoie de ajutor?
Întrebați un expert
Lun - Vin 7:00 - 16:00
Ai 30 de zile pentru retur
24 puncte în Clubul de Loialitate
Combinăm confortul cu multitaskingul
Hyper Cable 3in1™ este fabricat din materiale testate și rezistente, pentru a face față orelor de utilizare zilnică intensă și pentru a asigura stabilitatea și fiabilitatea conexiunilor pentru foarte mult timp.
O singură soluție pentru multe dispozitive. Hyper Cable 3in1™ este o soluție unică pentru numeroase dispozitive și nevoi. Cablul are nu mai puțin de trei conectori: USB-C, Micro USB și Lightning. Este compatibil cu echipamente de la diferite mărci. Merită să îl ai acasă, la birou și în mașină.
Hyper Cable 3in1™ are o lungime perfect echilibrată de 1,5 metri. Datorită acesteia, oferă libertate în utilizarea dispozitivelor în timpul încărcării. Cablul confortabil de lung nu obligă utilizatorul să stea cu telefonul pe podea lângă priză. Se poate relaxa și își poate folosi smartphone-ul în mod confortabil.
| EAN | 5903108541244 |
|---|---|
| Tip produs | Cablu USB |
| Declarație CE | Descărcați PDF |
| Greutate | 30 g |
| Tip | USB tip A/C la C/Micro/Lightning |
| Curent | 5V/3A |
| Funcție | Încărcare |
| Putere maximă | 12W |
| Lungimea cablului | 1.5m |
| Garanție | 24 de luni |
| Certificate | rohs, lvd, emc |
| Material | Aluminiu + TPE |
| Culoare | negru |
Be the first to review this product
Login and Registration Form